Hakkımızda - BELLİS TRAVEL

2008 yılında kurulmuş olan BELLİS TRAVEL, kurulduğu günden beri yenilikleri takip eden, hayatı kolaylaştıran, zaman kazandıran, bilgiye kolay erişim sağlayan hizmet ve ürünler sunmayı amaçlayan BELLİS TRAVEL, müşterilerinin alışkanlıklarına ve yaşam tarzlarına özel faydalar sağlayıp verimliliği arttırmayı amaçlamaktadır.

Firmamız TURSAB  A Grubu seyahat Acentası ve IATA (Uluslararası Havayolu  Taşımacılığı Birliği) üyesi olarak kurulduğu tarihten bu yana ilkemiz güvenilir, istikrarlı ve emin adımlarla ilerlemektir. Başarının detaylarda gizli olduğuna inanmıştır ve deneyimli, profesyonel müşteri ilişkileri ekibiyle siz değerli misafirlerimize hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.

BELLİS TRAVEL Turizm sektöründeki  deneyimleri doğrultusunda her zaman müşteri memnuniyeti, müşterilerine  ihtiyaç duydukları her anda ve en kısa sürede  en kaliteli satış ve hizmeti sunmayı hedeflemiştir.

BELLİS TRAVEL özellikle turizm alanında faaliyet gösteren Çalışkan Kardeşler Şirketler grubunun bir iştirakidir. (www.caliskankardesler.com.tr)

Şirket Adı

Çalışkan Kardeşler Turizm İşletmeleri ve Ticaret A.Ş.

Vadi Petrol Otomotiv ve Ticaret A.Ş.

Batı Petrol Ürünleri Nakliyat Gıda Turizm ve Ticaret A.Ş.

Uğural İnşaat Turizm Petrol Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Çalışkan Kardeşler Petrol Hizmetleri ve Ticaret A.Ş.

Çalışkan Kardeşler İnşaat ve Ticaret A.Ş.

Çalışkan Kardeşler Sigorta Aracılık Hizmetleri ve Ltd. Şti.

Sarıkışla Petrol Ticaret A.Ş.

 

 

Şirketin Faaliyet Alanı

Turizm

Petrol ve LPG Satış

Petrol ve LPG Satış

İnşaat

Petrol ve LPG Satış

İnşaat

Sigortacılık

Petrol ve LPG Satış


Aynı zamanda Antalya Belek’te sahip olduğumuz 5 yıldızlı BELLİS DELUXE HOTEL ile siz değerli misafirlerimize konaklama ve toplantı organizasyonları hizmetleri vermektedir.

Takdirlerle dolu geçmişimiz, geleceğimizin rotasına ışık tutmaya devam edecektir.